Jsme rodinná cestovní agentura z Pardubic. Naší specializací jsou golfové zájezdy na mírů, ale i zájezdy na míru pro všechny cestovatele. Připravíme individuální nabídku do jakékoli destinace. Máme téměř dvacetileté zkušenosti z trhu cestovního ruchu.

Téměř 20 let na trhu golfových zájezdů

V naší nabídce naleznete golfové resorty a hotely, které jsme sami vyzkoušeli. Vycházíme z osobní zkušenosti, díky které najdete v naší nabídce jen prověřené služby nejvyšší kvality. 

Připravíme Vám dovolenou přesně podle Vašich požadavků. Ať už toužíte po špičkovém golfovém resortu, luxusním pobytu v tropickém ráji či odpočinkové rodinné dovolené u moře. My Vás vezmeme, kam si jen budete přát. 

Zajistíme zcela bezproblémový průběh cesty. Doporučíme skvělý rodinný hotel za rozumnou cenu, luxusní vilu s privátním bazénem nebo doporučíme nejlepší golfová hřiště na světě.

O nás

Jsme rodinná cestovní agentura z Pardubic. Naší specializací jsou golfové zájezdy na mírů. Spolupracujeme s cestovními kancelářemi a s mnoha dalšími partnery.  Díky této spolupráci Váš zájezd umíme nakombinovat přesně podle Vašich představ. Připravíme individuální nabídku do jakékoli destinace. Máme téměř dvacetileté zkušenosti z trhu cestovního ruchu.

Kontakty

        YARO s.r.o.

    • Sídlo: Bratranců Veverkových 680, Pardubice, 530 02
    • IČO: 07849290
    • Telefon: +420 602 102 108
    • E-mail: info@yarogolf.cz

Informace

Dokumenty

VOP

Koncese

Spolupráce