Booking

…nechte to na nás

Rezervace ubytování

Doporučujeme řešení Booking.com, kde získat nejrychleji přehled o největším počtu nabídek ve velmi krátkém čase. Na této platformě je každý den rezervováno 1 550 000 nocí. Stránky rovněž umožňují rezervaci bez rezervačních poplatků a se zárukou vyrovnání rozdílu v ceně. Díky zákaznické podpoře poskytuje Booking.com hostům asistenci a pomoc ve více než 40 jazycích, 24 hodin denně, 7 dní v týdnů, ve dne i v noci.

Znáte Hostelworld.com? To je globální online rezervační platforma zaměřená na hostely. Hledáte-li levný a kvalitní hostel, neváhejte. V nabídce najdete 36 tisíc zařízení ve 178 zemích. K dispozici máte i zákaznický servis 24 hodin denně a to 7 dní v týdnu. Na stránkách této platformy naleznete více než 12 milionů ověřených hodnocení od hostů.

O nás

Jsme rodinná cestovní agentura z Pardubic. Naší specializací jsou golfové zájezdy na mírů. Spolupracujeme s cestovními kancelářemi a s mnoha dalšími partnery.  Díky této spolupráci Váš zájezd umíme nakombinovat přesně podle Vašich představ. Připravíme individuální nabídku do jakékoli destinace. Máme téměř dvacetileté zkušenosti z trhu cestovního ruchu.

Kontakty

        YARO s.r.o.

    • Sídlo: Bratranců Veverkových 680, Pardubice, 530 02
    • IČO: 07849290
    • Telefon: +420 602 102 108
    • E-mail: info@yarogolf.cz

Informace

Dokumenty

VOP

Koncese

Spolupráce